Bertík pomáhá

< Zpět na výběr kraje

Liberecký kraj

Jde o program vedený sociálními pracovnicemi pro děti v pěstounské péči; umí zohledňovat specifika těchto dětí, nabízí jim aktivity, které jsou často nad fyzické a finanční možnosti pěstounů, často prarodičů.
Počet hlasů: 118
Každý měsíc v roce seznámíme naše klienty ve věku 6 - 18let s jinou zemí a její kulturou. Představíme jim tradice země, jazyk, kuchařské speciality, hymnu, vlajku apod. Chceme poukázat na to, že každá země má své zvyky, ale základ je pro všechny obyvatele stejný a je zajímavé objevovat nové věci.
Počet hlasů: 509
Projekt nabízí dětem a mládeži ve věku 6 - 26 let z nízkoprahového klubu Vafle v Novém Boru pravidelné volnočasové a vzdělávací aktivity. Hra na stolním fotbálku je pro děti a mládež ze znevýhodněných rodin motivací pro trávení svého volného času v prostředí s přísnými soutěžními pravidly a turnajovou disciplínou.
Počet hlasů: 304
Podpora volnočasových aktivit pro děti ze socioekonomicky znevýhodněného prostředí ve věku 6 -15 let. Jedná se o pravidelné aktivity zaměřené na pohybové dovednosti, rukodělné a výtvarné činnosti, ale také na rozvíjení znalostí z oblasti IT technologií, aj. Projekt pomáhá jako prevence patologických jevů u dětí.
Počet hlasů: 115

Informace o hlasování: Hlasovat můžete od 27.10. do 9. 11., a to v libovolném množství. Z jedné e-mailové adresy je však možné hlasovat pouze jednou za den. Odesláním hlasu a zadáním e-mailu potvrzujete, že jste se seznámili s dokumentem Kontakty - Ochrana osobních údajů (nadacnifondalbert.cz)