Bertík pomáhá

< Zpět na výběr kraje

Pardubický kraj

Dětské centrum je součástí Městského azylového domu pro ženy a matky s dětmi, SKP-CENTRUM, o.p.s. Pomáhá matkám žijícím v azylovém domě, při výchově a vzdělávání dětí předškolního a školního věku. Je otevřené i nejmenším dětem, které zde tráví čas se svými maminkami a pedagogickou pracovnicí.
Počet hlasů: 125
Dětský domov se školou Chrudim je školské zařízení určené dětem se soudně nařízenou ústavní výchovou. Tímto projektem chceme podpořit pravidelnou terapeutickou práci s rodiči a jejich dětmi. Vycházíme z předpokladu, že k nápravě a žádoucím změnám vztahů dochází nejlépe za aktivní účasti těch lidí, kteří stáli u zrodu stávající složité situace. Do projektu jsme zařadili čtyři děti a jejich rodiny. Veden bude dvojicí psychoterapeutů a etopedem.
Počet hlasů: 92

Informace o hlasování: Hlasovat můžete od 27.10. do 9. 11., a to v libovolném množství. Z jedné e-mailové adresy je však možné hlasovat pouze jednou za den. Odesláním hlasu a zadáním e-mailu potvrzujete, že jste se seznámili s dokumentem Kontakty - Ochrana osobních údajů (nadacnifondalbert.cz)