Bertík pomáhá

< Zpět na výběr kraje

Karlovarský kraj

Už 10 let pořádá náš tým nadšenců letní pobytové tábory pro potřebné děti. Společně strávíme v přírodě týden, kdy mají děti možnost naučit se nové znalosti a dovednosti na workshopech, zapojit se do fungování tábořiště při službách, i si užít týmové i individuální hry, kvízy a bojovky.
Počet hlasů: 418
Tento projekt pružně reaguje na současnou situaci v dětských domovech, kde se v roce 2021 v období lockdownu Covid-19 mnohonásobně zvýšila potřeba činnosti dětského psychologa. Zhoršení psychického stavu dětí vede ke splínům, hlubokým depresím až k agresivním projevům chování. Pomozte nám pořídit osobní automobil s nápisem POJÍZDNÁ PSYCHOLOGICKÁ AMBULANCE, ve kterém bychom mohli navštěvovat děti v dětských domovech a poskytovat jim psychodiagnostickou a psychoterapeutickou pomoc.
Počet hlasů: 400

Informace o hlasování: Hlasovat můžete od 27.10. do 9. 11., a to v libovolném množství. Z jedné e-mailové adresy je však možné hlasovat pouze jednou za den. Odesláním hlasu a zadáním e-mailu potvrzujete, že jste se seznámili s dokumentem Kontakty - Ochrana osobních údajů (nadacnifondalbert.cz)